19 Duitse Academies
55 Werken

In samenwerking met Stichting Gopea

29.02.20 – 21.03.20
Mi – Sa, 14 – 17 Uhr

Eröffnung, 29.02.20, 16 – 18 Uhr

Villa de Bank
Espoortstraat 182
7511 CM Enschede

flyer oak island 2

Oak Island II

22.2. – 23.2.2020, 13 – 18 Uhr
Eröffnung, 21.2.2020, 19 Uhr

Zönotheka
Hobrechtstraße 54
12047 Berlin

felix_becker_untitled (helmet)_2018_oil on linen_25x20cm

Sleeper in Metropolis

18.1.20 – 6.3.20
Eröffnung, 17.1.20 

Maus Contemporary
2411 Second Avenue North
Birmingham AL 35203 USA

Felix Becker
Franziska Beilfuss
Martin Böttger
Lisa Braun
Fabian Hub
Christof Kraus
Yannick Riemer
Greta Wildhage

Abb.: Felix Becker, untitled (Helmet), 2019, oil on linen, 25 x 20 cm

2much1peu2020

Too much, un peu

18.1.20 – 19.1.20
Eröffnung, 17.1.20, 18h 

Sissi Club
18 rue du coq Marseille
13001 Marseille 

Helenya Apostolou 
Saskia Ayeche
Felix Becker
Ana Isabel Cubells Araque
Madou Amy Dosso
Christelle Marina Douayere
Luca Lovasz
Guilherme Marques
Maria Moritz
Klâra Nemecková
Beya Othmani 
Clara Romero Aguado
Guilia Santambrogio
Simon Schadwinkel
Ambra Sechi 
Annika-Sophie Spies
Linus Stiefel
Aurélie Strohmaier

Felix_Becker_untitled (Herum II) 2019_oil and gesso on paper_47 x 42 cm

Paper selections

7.12.19 – 11.1.20
Eröffnung, 6.12.19, 19 Uhr

Galerie Heike Strelow
Lange Strasse 31
60311 Frankfurt/M

Felix Becker
Starsky Brines
Artjom Chepovetskyy
Björn Drenkwitz
Goekhan Erdogan
Jonny Green
Florian Heinke
Fabian Hub
Ksenija Jovišević
Mathias Kessler
Leslie Smith III
José Vivenes
Herbert Warmuth
Hendrik Zimmer


Abb.: Felix Becker, untitled (Herum II), 2019, oil and gesso on paper, 48 x 42 cm

 

They put it together

30.11.19 – 04.12.19, 16 – 20 Uhr
Eröffnung, 29.11.19, 18 – 20 Uhr

Projektraum Kunstquartier Bethanien
Mariannenplatz 2
10997 Berlin

Felix Becker
Florian Deeg
Isabella Fürnkäs
Moritz Haas
Max Hilsamer
Fabian Hub
Anna Lauenstein
Philip Markert
Maria Martini
Michael Sven Meier
Sara Noubani
Despoina Pagiota
Marija Petrovic
Meike Redeker
Yannick Riemer
Andréja Saltyte
Szerafina Schiesser
Wieland Schoenfelder
Isabell Schulte
Philipp Stähle
Lisa Strozyk
Alexandra Tretter
Vangjush Velahu
Zhe Wang
kuratiert von Peter Branger